HC Prešov 07 - HK Trebišov 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Góly: 10. Suja, 40. Paulovský, 41. Cmorej - 13. M. Baláž, 16. Kozák
Rozhodovali: Bodák - Švajka, Smerek
vylúčení: 5:6
416 divákov.

Východniarske derby prinieslo hokej slušnej úrovne. V prvej tretine mali navrch hostia, ktorým niekedy domáci akoby úmyselne prihrávali na hokejky. V druhej tretine sa Prešovčania zlepšili a svoje úsilie korunovali vyrovnávajúcim gólom 32 sekúnd pred druhou prestávkou. Na začiatku tretej časti po 70 sekundách dal Cmorej tretí gól Šarišanov, a ten sa ukázal ako rozhodujúci. Do konca stretnutia Trebišovčania napriek snahe už skórovať nedokázali.

HC Xavax 46 Bardejov - HK Spišská Nová Ves 1:6 (1:3, 0:0, 0:3)
Góly: 9. Mazuch - 6. Heizer, 14. Staroň, 16. Činatala, 43. Voskár, 46. Novák, 60. Magdoško
Rozhodovali: Halecký - Smrek, T. Szabó
vylúčení: 7:8
2180 divákov.

Favorizovaní Spišiaci od úvodu tlačili domácich pred brankára Milého, ktorý podržal svoje mužstvo, ale dôraznejší hostia sa nemýlili. V druhej tretine domáci pridali na dôraze, na chvíľu vyrovnali hru, ale z ojedinelých príležitostí nedokázali byť úspešní. V záverečnej tretine Spišiaci prevýšili domácich v korčuľovaní i kombináciách a štyrmi gólmi potvrdili svoju kvalitu. V skvelej hokejovej atmosfére obetavosť domácich nestačila na hokejovejšieho súpera.

Dukla Senica - ŠHK 37 Piešťany 3:2 pp a sn (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Góly: 1. Hrnčirík, 12. Tartaľ, rozhodujúci nájazd premenil Mikušovič - 45. R. Kolník, 51. Kopejtko
Rozhodovali: František Mihálik - Čavojský, Pauljučok
945 divákov

MHK Dolný Kubín - HKM Lučenec 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Góly: 20. Janovský, 43. Pavličko, 51. Hančiak - 37. Valach
Rozhodovali: Višňovský - Markovič, Zvrškovec
vylúčení: 8:7
400 divákov.

MšHK Prievidza - HK Gladiators Trnava 4:3 pp (2:0, 0:2, 1:1 - 1:0)
Góly: 2. Škamla, 16. Melicherčík, 46. Ondruška, 64. Cútt - 29. , 40. Baran, 60. Stupka
Rozhodovali: Jonák - Brath, Vido
vylúčení: 5:5
presilovky: 2:1
496 divákov

HC 07 Detva - HK Dukla Michalovce 2:7 (0:1, 0:2, 2:4)
Góly: 46. Murgaš, 53. Pohorelec - 7. Soták, 38. Uličný, 39. a 48. Macík, 42. a 60. Fábry, 44. Minčák
Rozhodovali: Goga - Kacej, Bednarič
vylúčení: 6:7
oslabenia: 0:1
270 divákov.

HK 95 Považská Bystrica - HK Ružinov 99 Bratislava 3:4 pp a sn (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Góly: 12. Stráňovský, 22. Ďurkech, 50. Belica - 25. Brídik, 27. Hruška, 48. Pištek, rozhodujúci nájazd premenil v piatej sérii Brídik
Rozhodovali: S. Novák - Štefík, Hronský
vylúčení: 10:7, navyše: Sekáč 5+DKZ za napadnutie zozadu - Gráčik 10 minút za nešportové správanie
presilovky: 1:2